Być jak Kate Moss

Jaki jest ulubiony makijaż modelki, o twarzy i ciele androginicznej nastolatki? Kate Moss można podziwiać lub nie, ale nie można jej odmówić urody i konsekwencji w świetnym podkreślaniu swoich atutów.

Kate ma perfekcyjną twarz. Na co dzień podkreśla oczy i nosi neutralne odcienie pomadki do ust. Chcesz wyglądać podobnie?

Minimum podkładu

Najlepiej użyj korektora rozświetlającego – pod oczami i wokół płatków nosa. Jeśli nie wychodzisz z domu bez podkładu, zastosuj delikatny rozświetlający kosmetyk, który wyrówna koloryt skóry, ale nie przykryje jej grubą warstwą. Ostrożnie z pudrem – chodzi o to, żeby skóra wyglądała, jak skóra. Takie proste, a takie trudne.

Gęste czarne rzęsy

Oczy obrysuj czarnym eyelinerem, najlepiej z metaliczną poświatą. Teraz zalotki w dłoń. I ze dwie warstwy tuszu do rzęs. Można najpierw nałożyć maskarę pogrubiającą, a potem wydłużającą lub podkręcającą – o tej metodzie pisała w komentarzu Aleksandra.

Neutralne usta

Na nawilżone i wypielęgnowane usta wystarczy nałożyć szminkę w cielistym kolorze. Można postawić na bardziej misterny rysunek ust: konturówka w kolorze ust, neutralna szminka i odrobina błyszczyka.

Przeczytaj także: Być jak Penelope Cruz

Komentarzy: 5

 1. Pizdek
  10 grudnia 2009 / 01:04

  Taka sobie…

 2. Ania
  7 grudnia 2008 / 18:58

  Kate Moss wypowiadała się kiedyś, że puder to dla niej podstawa makijażu i że tak kocha pudry, że zdarza jej się go nadużywać. W tym przypadku chyba nie można napisać „mniej pudru”. Jeśli się chce być jak Kate… „Więcej pudru!”

 3. malajka
  13 października 2008 / 16:59

  uwielbiam jej rzęsy. i tusz do rzęs Rimmel Volume Flash podkręcający, który oczywiście reklamuje. ;)) jest wręcz genialny.

 4. SysQ
  5 września 2008 / 21:05

  dżunia :D

 5. sdafff
  4 września 2008 / 21:36

  supeer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.