Ekotyki Wiosna 2020 na Dzień Kobiet

Wiosenne Ekotyki, czyli krakowskie targi kosmetyków naturalnych w tym roku wypadają w Dzień Kobiet. Taki miły zbieg okoliczności i okazja, aby sprawić samej sobie coś miłego.

Co? Targi kosmetyków naturalnych – ponad 100 wystawców (więcej info na FB)

Gdzie? Forum Wydarzeń, ul. Konopnickiej 28, Kraków

Kiedy? sobota i niedziela, 7-8 marca 2020r.

Wstęp bezpłatny

Po raz pierwszy na Ekotykach będą się odbywały wykłady o naturalnej pielęgnacji, regulacjach prawnych (pisałam o tym, co różni kosmetyki naturalne od tych z drogerii, o modzie na eko pielęgnację oraz o green washingu), jakie obowiązują branżę kosmetyczną, w tym producentów kosmetyków naturalnych.

Targi to świetne miejsce, aby dotknąć, powąchać, rozsmarować kosmetyki naturalne, które często są mniej dostępne stacjonarnie lub nie można ich spróbować przed kupnem. Możliwość rozmowy z właścicielami manufaktur i młodych polskich firm także jest inspirującymi przeżyciem.

Jak co roku – trzy razy do roku, czyli wiosną, jesienią i przed Bożym Narodzeniem – zapraszam Was na Ekotyki.

Czego będę szukać w tym roku na Ekotykach?

Olejków do dyfuzora. Planowałam zakup takiego urządzenia od dłuższego czasu, zrobiłam rekonesans, przemierzałam się do droższych, ale ostatecznie wybrałam coś ze średniej półki. Teraz chciałabym dokupić olejki, które wypełnią moje mieszkanie przyjemną wonią. Na razie mam jedynie olejek pomarańczowy. Zapach jest obłędny i bardzo ożywczy. Zdecydowanie mam ochotę na więcej.

Komentarzy: 8

  1. Kama
    26 lutego 2020 / 11:39

    A ja będę szukac skutecznego naturalnego dezodorantu :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.