Konkurs!

Strona Zalotki na Facebooku ma już 3 tysiące fanek i fanów! Wow! Trzeba to uczcić. Najlepiej konkursem z mnóstwem nagród.

Wraz z firmą Aflofarm przygotowałam trzy zestawy kosmetyków marki Regenerum dla trzech zwycięzców konkursu. W każdym zestawie znajdą się: szampon i serum do włosów, serum do rąk, serum do brwi i rzęs oraz najnowszy produkt – regeneracyjne serum do twarzy.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Napisz w komentarzu pod tym filmem na Facebooku, kiedy pierwszy raz powiedziałaś sobie: jestem piękna! Konkurs trwa do poniedziałku, 6 marca, do północy. Wyniki ogłoszę w środę, 8 marca, w Dzień Kobiet.

Regulamin:

 1. Organizatorką konkursu jest Anna Dobrzyńska, autorka bloga Zalotka.pl.
 2. Konkurs jest przeprowadzany na terenie Polski.
 3. Sponsorem nagród jest firma Aflofarm, producent kosmetyków Regenerum.
 4. Konkurs trwa od piątku, 3 marca, od godz. 12 w południe do poniedziałku, 6 marca, do północy. Uczestnicy odpowiadają na pytanie w komentarzach pod wpisem ogłaszającym konkurs na Facebooku .
 5. W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 13. r.ż. mieszkająca w Polsce i posiadająca konto w serwisie Facebook. Osoby niepełnoletnie, pod warunkiem, że ukończyły 13 lat, mogą brać udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Zgoda rodziców lub opiekunów prawnych osób niepełnoletnich uczestniczących w konkursie powinna obejmować również zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie opisanym w pkt. 11, 13, 14, 15. W konkursie nie mogą wziąć udziału członkowie rodziny organizatorki.
 6. W konkursie można przesłać jedno zgłoszenie, czyli napisać jeden komentarz.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie ciekawej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane w filmie promocyjnym: kiedy po raz pierwszy powiedziałaś sobie: „jestem piękna”?
 8. Aby wziąć udział w konkursie, nie jest wymagane polubienie strony Zalotka.pl, publikowanie jakichkolwiek informacji o konkursie na osi czasu ani oznaczanie siebie lub znajomych.
 9. Niedozwolone jest zgłaszanie komentarzy jako spamu.
 10. Nadsyłając odpowiedź na pytanie, uczestnik zaświadcza, że posiada pełne prawa autorskie do zamieszczanego tekstu. Komentarze, co do których organizatorka poweźmie wątpliwość, że mogą one naruszać prawa osób trzecich, w szczególności prawa autorskie lub prawa do wizerunku, nie będą uwzględnione.
 11. Zwycięzców wyłania na podstawie udzielonych odpowiedzi organizatorka konkursu. Wygrają odpowiedzi, które będą ciekawe, zabawne lub poruszające, oraz napisane w miarę poprawną polszczyzną i których autorzy spełniają wymogi konkursu.
 12. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie zwycięzców nastąpi w środę, 8 marca 2017 roku. Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną podane we wpisie. Osoby te nie zostaną oznaczone.
 13. W konkursie zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, z których każdy otrzyma taką sama nagrodę: zestaw kosmetyków. W skład pojedynczego zestawu wchodzą kosmetyki marki Regenerum: szampon do włosów, serum do włosów, serum do rąk, serum do brwi i rzęs, serum do twarzy. Wartość nagrody nie przekracza 760 zł. Nagrody nie można wymienić na równowartość pieniężną.
 14. Informację o wygranej każdy zwycięzca otrzyma w formie odpowiedzi pod swoim zgłoszeniem. Dodatkowo wyniki konkursu w tym imię i nazwisko zwycięzcy, mogą być ogłaszane na bieżąco i komunikowane na stronie Zalotka.pl, na Facebooku i na Instagramie.
 15. Każdy z trzech zwycięzców ma 72 godziny na potwierdzenie otrzymania informacji o zwycięstwie i podanie danych adresowych na terenie Polski do wysyłki nagrody za pośrednictwem wiadomości prywatnej w serwisie Facebook. Po upływie tego czasu zostanie wyłoniony kolejny zwycięzca, a osoba wcześniej wytypowana do zwycięstwa traci prawo do nagrody. Nie ma możliwości przenoszenia nagrody na kogoś innego.
 16. Nagrody zostaną przesłane paczką pocztową priorytetową na adres na terenie Polski. Dane teleadresowe podane przez zwycięzców nie będą nigdzie przechowywane ani ujawniane. Służą jedynie do nadania paczki z nagrodą.
 17. Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do reklamacji. Reklamacje można zgłaszać do 14 dni od daty ogłoszenia wyników za pomocą wiadomości e-mail na adres anka@zalotka.pl. Reklamacje przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane. Reklamacja musi zawierać imię i nazwisko, wiek, nazwę na Facebooku, przyczynę reklamacji oraz uzasadnienie. Organizatorka ma 7 dni roboczych licząc od daty otrzymania reklamacji na rozpatrzenie reklamacji. Decyzja organizatorki w kwestii reklamacji jest ostateczna.
 18. Każda osoba biorąca udział w konkursie ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem.
 19. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 20. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook. Każdy uczestnik konkursu zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności.
 21. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. zm.).

Aktualizacja – Zwycięzcy!

Trzy zwyciężczynie konkursu zostały ogłoszone w tym komentarzu. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.