Oscarowy blichtr

źródło: showmetheanimation.com

źródło: showmetheanimation.com

Nigdy nie poświęciłam nocy, aby zobaczyć galę wręczenia Oscarów. Nie widziałam nawet relacji (streszczenie tegorocznych Oscarów będzie można zobaczyć we wtorek o godz. 21 na Canal+). Ale nie omijam internetowych galerii w stylu „najlepsze czerwone kreacje z paskiem oscarowego wieczoru”. To daje jasny obraz mnie, jako osoby żywo zainteresowanej branżą filmową, a przynajmniej tzw. targowiskiem próżności, jakie można zobaczyć na czerwonym dywanie.

Blichtr i splendor kreacji, przepych klejnotów lub prowizoryczna prostota długo studiowanego wizerunku prowadzą zawsze do postawienia jednego pytania: w której ja wyglądałabym zjawiskowo? Pal licho, że w długiej sukni z trenem przeciętna kobieta raczej nieczęsto ma okazję gdzieś pójść, ale pomarzyć zawsze można. Dlatego niezwykłą radość sprawia mi uważne studiowanie znalezionej w sieci – i zapewne już gdzieś przez Was zaobserwowanej – grafiki, pokazującej wszystkie suknie kobiet, które zdobyły statuetkę w kategorii najlepsza aktorka:

Oscarowe kreacje, źródło: jezebel.com

Oscarowe kreacje, źródło: jezebel.com

Aktualizacja:

Po obejrzeniu klipu promującego galę wręczenia Oscarów, którą poprowadzi Ellen DeGeneres, może przemyślę moje twarde stanowisko ws. oglądania transmisji. Jeśli nie zasnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.