Prosty szablon kalendarza dla całej rodziny

fot. zalotka.pl

Początek roku! Czas przesiadania się na nowy kalendarz. Mimo posiadania smartfona, nie korzystam z cyfrowej wersji kalendarza. Tylko papier daje mi poczucie porządku, panowania nad chaosem i pozwala odepchnąć tę myśl, że o czymś zapomniałam.

Mam dwa kalendarze: prywatny terminarz biurkowo-torebkowy oraz rodzinny kalendarz ogólnodostępny w kuchni. Do prowadzenia takiego otwartego kalendarza mogłabym przekonywać wszystkich.

Wspólny kalendarz z zawsze dostępnym ołówkiem jest gwarancją dobrego zarządzania czasem całej rodziny. Próbowaliśmy stworzyć wspólny kalendarz Google’a, ale to nie zdawało egzaminu z mojej winy – wolę papierowy terminarz.

Poszperałam w internecie za wzorem prostego kalendarza miesięcznego, który pozostawiałby jak najwięcej miejsca na notatki: urodziny, wizyty lekarskie, plany wyjazdowe etc. Nie znalazłam, więc stworzyłam własny. To prosta tabelka o maksymalnych rozmiarach dla kartki A4. Pasuje do każdego miesiąca w roku. Można ją uzupełnić ręcznie lub na komputerze. Z chęcią się podzielę – poniżej link do pobrania pliku Word.

Pobierz swój kalendarz miesięczny i uzupełnij.

fot. zalotka.pl

Jeżeli mój wzór jest zbyt prosty, można pobrać jeden z wielu darmowych szablonów.

Dobrze zorganizowanego roku 2015!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.