Sharon już nie z Diorem

Sharon Stone

Aktorka Sharon Stone chlapnęła o dwa słowa za dużo i sprowokowała najlepszą klientelę dóbr luksusowych do bojkotu Diora.

W wywiadzie w Cannes Stone, która ostatnio przeszła na buddyzm, powiedziała: „Nie podoba mi się sposób, w jaki Chińczycy traktują Tybetańczyków, bo uważam, że nikt nie powinien być niemiły dla innych. Kiedy doszło do trzęsienia ziemi, pomyślałam: A może to karma? Może coś złego dzieje się wtedy, gdy nie jest się miłym?”.

[youtube:http://pl.youtube.com/watch?v=WVb9SjtaaeQ]

Francuski dom mody Christian Dior poinformował, że wycofał ze swej kampanii reklamowej w Chinach wizerunek amerykańskiej aktorki Sharon Stone i potępił jej wypowiedź.
„Bardzo ubolewamy z powodu słów Sharon Stone, które padły pod wpływem impulsu, i absolutnie się z nimi nie zgadzamy. Nie popieramy wypowiedzi raniących uczucia Chińczyków” – oświadczyło kierownictwo Diora, przekazując kondolencje ofiarom kataklizmu.W trzęsieniu ziemi, które 12 maja nawiedziło Chiny, według najnowszych danych poniosło śmierć 68 516 osób. Zaginęło 19 350 ludzi, a rannych zostały ponad 366 tys. Dach nad głową straciło ponad 5 milionów ludzi [dane za PAP].

[youtube:http://pl.youtube.com/watch?v=Vc3BlOTFfiQ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.