Foczka ratuje łamiące się paznokcie

Kinetics Seal, fot. Zalotka.pl

Dostałam* do wypróbowania odżywkę do paznokci suchych i łamliwych Seal Kinetics (wcześniej miałam okazję zapoznać się z balsamem do rąk tej marki). Jestem w trakcie kuracji moich rozdwojonych i popękanych pazurków. 

Odżywkę można stosować jako bazę pod lakier do paznokci, jako samodzielny manikir (maksymalnie dwie warstwy) oraz kurację – wtedy kolejne warstwy nakładamy co 2-3 dni.

Jakie wrażenia? Odżywka dobrze utwardza paznokcie, nadaje piękny i trwały połysk (zwykle odżywki są półmatowe i nie najlepiej wyglądają samodzielnie), „skleja” rozwarstwioną płytkę i chroni ją przed pękaniem. Paznokcie są twardsze. Zawiera witaminy: A, E, B5, C, które nawilżają suche paznokcie i pomagają utrzymać je w dobrej kondycji.

Odżywka do paznokci suchych i łamliwych Seal jest jedną z czterech w serii. Pozostałe produkty to: codzienna baza ochronna Turtle, natychmiastowa kuracja utwardzająca Rhino oraz terapia dla zniszczonych paznokci Shark.

Muszę wspomnieć o opakowaniu: na buteleczkach odżywek z tej serii znajdują się wizerunki zwierząt, których cechy zostały skojarzone z przeznaczeniem odżywek, np. codzienna baza ochronna jak pancerz żółwia itd. Ciekawe, choć ryzykowne, bo co powiedzą obrońcy zwierząt :-)

Cena: 20 zł za 15 ml do kupienia w panakotasklep.pl oraz drogeriach Hebe

*Produkt do wypróbowania otrzymałam od producenta/dystrybutora.

Odżywki do paznokci Kinetics, fot. mat. pras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.