Klejnoty księżnej

Lancome na jesień zabiera nas w egzotyczną podróż do Indii. Tamtymi klimatami inspirowano się przy tworzeniu kolekcji makijażu Klejnoty Maharani. Maharani to indyjska księżniczka, żona maharadży, więc i kolecja iście książęca. A puder z wygrawerowanym słoniem jest niczym perła w koronie.

W kolekcji znajdują się surowe kolory ziemi, ale także intensywne czerwienie, śliwki i oranże. „Maharani Jewels na powrót wnosi artyzm w kolekcje Lancome” – pisze firma.

Lancome proponuje trzy makijaże wykonane nowymi kosmetykami. Wszystkie łączy jedno – misterny rysunek wokół oczu, śniada cera i delikatnie uróżowione usta.

Wśród nowości jest Poudre Elephant Teint Bronzer Powder Sun of India in Sunny Manorama – puder po prostu :-) Puder składa się z trzech kolorów – złotego tła, różowego słonia oraz rudej narzuty na słoniu. Kolory zmieszane za pomocą pędzla dają piękny błyszczący efekt na opalonej po lecie skórze. Oranż i róż mogą z powodzeniem wystąpić solo na powiekach jako cienie. O walorach wizualnych pudru wspominać nie trzeba. Wystarczy spojrzeć. W kosmetykach tej klasy słonik nie jest tylko rysunkiem na powierzchni – kolorowy puder odlany w różne kształty jest głęboko wtopiony w złote otoczenie.

W nowej odsłonie pojawiły się błyszczyki Juicy Tubes – opakowanie ozdobiono typowym dla Indii rysunkiem. Wśród sześciu kolorów znajdują się: delikatny róż, intensywny odcień śliwkowy, pomarańcz, a także ciepłe brązy.

Hinduski makijaż to przede wszystkim obrysowane kredką oczy. W nowej kolekcji są trzy kolory Le Crayon Khol Kajal: głęboko czarny India Ink, szary Smoky Henna oraz brązowy Amber Night.

Rysunek kredką uzupełniają cienie do powiek. W kolkecji Maharani Jewels są dwa nowe zestawy poczwórnych cieni do powiek Color Design Eye Shadow Quads: Lotus Splendor w ziemistych odcieniach brązu i ciepłym kolorze brzoskwini oraz fioletowe i śliwkowe Secrets of Benghal.

Zalotka jest oszołomiona bogatą kolekcją i szczerze poleca.

Komentarzy: 2

  1. Ciekawski
    3 września 2008 / 22:08

    A czy zalotka ma pozwolenie na publikowanie zdjęć które są chronione prawami autorskimi?

  2. owca
    27 sierpnia 2008 / 16:18

    no no same nazwy brzmia zachecajaco:)jak tylko odloze pianiazki to kupuje!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.