O co cały ten szum wokół Invisibobble?

Invisibobble (przezroczysta) i inne gumki, fot. Zalotka.pl

Kupiłam dziecku kolorowe gumki spiralki do włosów. Jedna pękła zanim zdążyłam zrobić kucyk, drugą związałam włosy córce, ale popołudniu odebrałam dziecko z przedszkola z rozpuszczonymi włosami. Po gumce ślad zaginął. Pomyślałam: czym się ten internet zachwyca? A potem kupiłam Invisibobble i już wiem, nad czym ten zachwyt.

Po pierwsze, oryginały dobrze i mocno trzymają włosy. Spięte w kucyk czy niedbały kok. Po drugie, nie zostawiają śladów na włosach. Po trzecie, nie szarpią włosów przy ich usuwaniu. Nie łamią ich, a po zdjęciu nie ma tego uczucia ogromnej ulgi, że nic już nie ciągnie skóry na głowie.

Oryginalne gumki są wytrzymałe i trzymają kształt przez jakiś czas, ale w końcu i one się naciągają. Wtedy wystarczy włożyć gumkę do wrzątku, najlepiej nałożyć ją na jakiś wałek, aby gumka na pewno miała dobry kształt. Potem trzeba gumkę wystudzić w zimnej wodzie.

W powyższym filmie Agnieszka Janoszka zachęca także do kupna nieoryginalnych gumek. Ja się jednak przejechałam na takich z Rossmanna. A może Ty masz jakieś doświadczenia z gumkami w kształcie telefonicznego kabla?

Komentarzy: 3

 1. Ciotka Żukor
  15 lutego 2017 / 23:02

  Ja bardzo cenię je za to , że nie wyrywają włosów i nie pozostawiają tego okropnego załamania (śladu po upięciu). Kto ma długie włosy, które trzeba układać ten wie, o co chodzi. Oryginalne najlepsze, najbardziej elastyczne i trwałe.

 2. Kalina
  12 lutego 2017 / 21:41

  Też mam i też dopiero oryginały się sprawdziły, bo inne pękały i nie trzymały koka.

 3. Kawa
  10 lutego 2017 / 18:28

  Też je lubię :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.